[BAGP_L531] Civil Engineer I

Requisition ID:  10025
Location:

Pardubice, CZ, 533 52

Projektant/ka stavební -

Koordinátor / inženýr projektu pro pozemní stavby

Náplň práce:

Zpracování stavební části průmyslových projektů v energetice, petrochemii, farmacii a v oblasti nových technologií snižujících zatížení životního prostředí:

  • návrh stavebního řešení a jeho koordinace s ostatními profesemi,
  • zajišťování a koordinace subdodávek,
  • jednání s dodavateli a klienty.
  • Předpoklady:

  • VŠ stavební nebo středoškolské s odpovídající praxí,
  • zkušenosti z projekce pozemních staveb nebo generelu a podzemních sítí
  • dobrá znalost práce s PC – MS Office, AutoCAD nebo Microstation, zkušenosti se 3D systémy (REVIT) výhodou
  • odborná praxe minimálně 5 roků
  • dobrá znalost českého a anglického jazyka
  • komunikační schopnosti, zodpovědnost
  • Nabízíme:

  • možnost podílet na přípravě a realizaci jedné z největších průmyslových staveb v regionu,
  • zajímavou, velmi různorodou práci na projektech pro tuzemské i zahraniční klienty,
  • zapojení do inovativních projektů a vývoje celosvětově unikátních technologií,
  • možnost podílet se na projektech od úvodních studií až po realizaci,
  • přístup k poznatkům expertů celé skupiny Tractebel a ENGIE,
  • možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu, vlastní „ENGIE University“
  • pružnou pracovní dobu s možností home office,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, příspěvek na rekreaci dětí,
  • sick-days,
  • mobilní telefon s tarifem i pro rodinné příslušníky,
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí,
  • společné sportovní akce.
  • Místo pracoviště:

  • Pernerova 168, Pardubice nebo
  • U Panského dvora 986/3, Ústí nad Labem
  • Kontakt:

  • CV v českém jazyce zašlete na níže uvedený e-mail, bližší informace tamtéž.
  • Ing. Iveta Fibigerová, tel.: 702 173 277,
  • e-mail: iveta.fibigerova@tractebel.engie.com

Business Unit:  GBU Energy Solutions
Division:  ES Tractebel L2
Legal Entity:  TRACTEBEL ENGINEERING A.S. (CZ)
Contract Type:  Fixed-Term
Job Type:
Professional Experience:  Junior (experience < 3 years)
Education Level:  Master's Degree